VIDEO: Linkin Park představují svou Battle Symphony, fanoušky nejspíš zklamou

Vydáno 19.03.2017 | autor: redakce

Také druhý singl z chystaného nového alba Linkin Park je ryzí pop. Po pilotu Heavy představuje kapela novinku Battle Symphony. Album One More Light vyjde 19. května. 

VIDEO: Linkin Park představují svou Battle Symphony, fanoušky nejspíš zklamou Linkin Park představují svou Battle Symphony, fanoušky nejspíš zklamou

První singl Heavy nevyvolal u skalních fanoušků zrovna nadšení, byl dokonce přirovnáván k současnému hitparádovému zboží jménem The Chainsmokers. Už tehdy Linkin Park potvrdili, že popová bude celá nová deska. Kdo jejich slovům neuvěřil, další ochutnávka Battle Symphony ho už zřejme definitivně přesvědčí. 

VIDEO: Nový singl Linkin Park je tady! Album One More Light vyjde v květnu

Ani tentokrát se ovšem nejedná o nějaké převratné popové dílo, spíš o tuctový singl, který neurazí, nenadchne - a možná se zavděčí v rádiích. Těm, co jsou zvyklí na energičtější a drásavější "Linkiny", se ale pod kůži asi jen tak nedostane. 

vložte odkaz, text nemažte

Krátce po vydání alba One More Light přijedou Linkin Park do Prahy, když vystoupí jako hlavní hvězdy Aerodrome festivalu. V Letňanech je 11. června doprovodí třeba Simple Plan, Enter Shikari nebo Royal Republic.

Témata: Linkin Park, Battle Symphony, Heavy, One More Light, Aerodrome festival

2,50

čtenáři

hlasuj
zavřít