VIDEO: Michal David a Lucie Vondráčková vzdávají hold Kvitové. Chudák Petra!

Vydáno 06.07.2017 | autor: redakce

Tenisová královna Petra Kvitová se po loňském přepadení a vážném poranění ruky vrátila na kurty, z čehož mají radost nejen běžní smrtelníci, ale i zpěváci a zpěvačky. Michal David a Lucie Vondráčková se svou podporu Kvitové rozhodli vyjádřit písničkou. Bohužel pro naše uši. 

VIDEO: Michal David a Lucie Vondráčková vzdávají hold Kvitové. Chudák Petra! VIDEO: Michal David a Lucie Vondráčková vzdávají hold Kvitové. Chudák Petra!

Na tom, že chtějí dva masově populární interpreti vzdát poctu dvojnásobné vítězce Wimblednu, by nebylo nic špatného, to by ovšem výsledek nesměl být tak tragikomický. Skladba, která by ráda byla současným tanečním hitem, postrádá jakoukoliv soudnost a v porovnání s aktuálními elektronickými trendy vyznívá až amatérsky a pouťově. Nezmění to ani jména zahraničních autorů, které David sháněl až v Americe. 

VIDEO: Redfoo fandí tenisu. Jeho favoritka Lucie Šafářová ale padla

Kvitová, jež vyhrála během své kariéry už 20 turnajů na okruhu WTA, by si určitě zasloužila poctu na úrovni, kterou říkanka se slovy jako "Come on! Petro hrej, jen to nej, come on! Petro hrej, smeč bum prásk" v žádném případě není.

vložte odkaz, text nemažte

Doufejme, že si před zápasem 2. kola Wimbledonu píseň nepustila - kdyby ano, její překvapivé porážce bychom se už ani nedivili. Američance Brengleové podlehla 3:6, 6:1 a 2:6. 

Témata: Petra Kvitová, Michal David, Lucie Vondráčková

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít