VIDEO: Sebastian se cítí jako muž na Náhradní díly. Singl mu napsal Xindl X

Vydáno 18.04.2017 | autor: redakce

Nový videoklip Sebastiana se vrací k jeho březnovému křtu debutové desky Hvězdy, který proběhl v pražském Lucerna Music Baru. Píseň Náhradní díly napsal Xindl X, který se v klipu rovněž objevuje. 

VIDEO: Sebastian se cítí jako muž na Náhradní díly. Singl mu napsal Xindl X Sebastian pokřtil album Hvězdy v Lucerna Music Baru. Foto: Aneta Jodar

"Dlouho jsem se bránil tomu, aby mi někdo písničku celou napsal, ale nakonec jsem kývnul na to, že jednu přijmu. Nebylo to na zakázku, jde o skladbu Náhradní díly, která byla původně určena Adamovi Mišíkovi. Našel jsem v ní téma, se kterým jsem se mohl ztotožnit," prozradil nám Sebastian o novém singlu v nedávném rozhovoru. 

Sebastian interview: Nebyl jsem dobrý muzikant, neměl jsem na koncertech co hrát. Dnes můžu konečně ukázat, co ve mně je

Písnička se v rámci Sebastianovy desky trochu vymyká, Xindlův rukopis je v ní patrný, a tak působí dospěleji, než tomu bylo v případě minulých singlů libereckého zpěváka. 

vložte odkaz, text nemažte

V koncertním klipu dostali prostor i Sebastianovi příznivci. "Fanoušci hrajou v životě muzikanta důležitou roli. Jste s nimi ve spojení na sociálních sítích, kde vám denně vyjadřují podporu, ženou vás vpřed a dodávají energii, když se nedaří. Jak moc je potřebujete, si intenzivně uvědomíte hlavně na koncertech. Nápad natočit klip jako výraz poděkování našim fanouškům, se zrodil na turné k desce. Rozhodli jsme se dát jim ve videu prostor," říká Sebastian.

"Zároveň jsem tam chtěl dostat co nejvíc lidí, kteří se podíleli na albu a kteří se motají kolem našich koncertů. Je to současně taková představovačka," dodává. V klipu se proto mihnou nejen spříznění muzikanti, ale i další členové crew jako zvukař, manažer nebo osvětlovač.

Turné k albu absolvoval Sebastian od poloviny března až do 8. dubna, kdy celou šňůru završil v Plzni. Jeho hostem byla Sabina Křováková, koncert v Praze ale zahrnoval i další přizvané hudebníky, včetně spřátelené formace ATMO music

jm, foto: Aneta Jodar

Témata: Sebastian, Hvězdy, Náhradní díly, Xindl X

3,50

čtenáři

hlasuj
zavřít