Ema Brabcová představí v Lucerně svůj nový hudební projekt Luno

Vydáno 14.04.2011 | autor: PR

S projektem Luno se vrací na pódia po více než dvou letech Ema Brabcová. Do roku 2008 působila v Khoibě, předtím v Roe-deer a koncem 90. zpívala s The Hookers. Luno vzniklo na podzim roku 2009 na základě nápadu Šmityho, aby Ema vydala sólové album. Koncert, kde kapela Luno bude představena, se uskuteční 18. dubna v pražském Lucerna music baru.

Nakonec se ale jedná o kolektivní projekt: K Emě se přidal Šmity a následně i další hudebníci. "Oslovili jsme Mejlu z kapely Vypsaná fixa, kterej vymyslel super kytary, a Honzu Janečku, kterej je prostě krom toho, že umí hrát, taky boží člověk. Mejla nakonec kvůli vytíženosti ve Vypsaný fixe nebude členem Luna. A tak místo kytaristy nakonec obsadil Martin Starý," vysvětluje genezi projektu Brabcová. Speciálním hostem koncertu Luno pak je Baron Bane ze Stockholmu a Fiordmoss z Brna.

luno1Luno - nový hudební projekt zpěvačky Emy Brabcové


TZ, dm

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

Hrady CZ Tichá dohoda Vypsaná fixa
Banner
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím