Linkin Park bojují ve sci-fi klipu s Transformers 3

Vydáno 04.06.2011 | autor: redakce

Jako titulní skladbu nových Transformers vybral režisér Michael Bay píseň Iridescent z loňského alba A Thousand Suns. Tento víkend měl premiéru nový videoklip. Podívejte se.

linkin_clFilmový soundtrack k třetímu pokračování Transformers bude k mání od 13. června. Už teď ale koluje po internetu videoklip k titulní skladbě Iridescent.

Režisér Michael Bay je z písně Linkin Park unešený. "První dva songy byly velké hity, tohle bude bezpochybně podobný případ," řekl.

Optimismem hýří i autor filmové hudby Steve Jablonsky. „Linkin Park mají obrovský cit pro přenesení své muziky na široké plátno."

Transformers 3 jdou do českých kin už tento měsíc (30. 6.) a v hlavní roli se představí Shia LaBeouf. Zatím se můžete navnadit „surrealistickým" klipem Linkin Park, v němž jsou k vidění i záběry z filmu.
mp


linkin_top

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

Hrady CZ Vypsaná fixa Jack Daniel's
Banner
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím