Banner
Banner

Newsletter

Banner

Do pražského koncertu 30 Seconds To Mars zbývá den!

Prahu čeká už zítra (23. června) Prague City Festival. Hlavním tahákem budou koncerty 30 Seconds To Mars, The Hives a Gogol Bordello.

30seconds_pcf30 Seconds To MarsKapelu do naší metropole doprovodí bezmála čtyřicetičlenný technický a produkční personál," prozradil pořadatel festivalu Borek Jiřík, který vzápětí také dodal, že neméně rozsáhlý doprovod budou mít i další účinkující. „Celkově jen s kapelami dorazí do Prahy na 250 lidí."

Během jediného dne se na dvou pódiích vystřídá sedmnáct skupin a DJů, povětšinou ze zahraničí. Vedle 30 Seconds To Mars se návštěvníci mohou těšit na švédské rockery The Hives, cikánský punk v podání Gogol Bordello, americkou hiphopovou legendu House Of Pain v čele s Everlastem, britské electro-popové Hadouken, britské Skindred nebo Flogging Molly, Superhiks a Middle Class Rut. O zábavu do brzkých ranních hodin následujícího dne se postará DJská čtveřice Olav Basoski, Tommyboy z Crazibizy, NDKj a Chris Sadler.

Většina účinkujících pojala své vystoupení na Prague City Festivalu jako výlet a svůj pobyt v našem hlavním městě si prodloužila. House Of Pain se tu dokonce rozhodli oslavit své 20. narozeniny a na druhý den, tj. 24. 6. uspořádají večírek v MeetFactory. Everlast a spol. zde odehrají speciální 75minutový program a poté se ještě ujmou DJského pultu, odkud budou návštěvníky bavit až do rána.

Přečtěte si rozhovor s 30 Seconds To Mars. Dozvíte se například, co si kapela pro pražský koncert připravila. 

Českou scénu zastoupí Support Lesbiens, kteří zde v koncertní premiéře představí dvě skladby z připravovaného alba, ska soubor Tleskač a vítěz českého YouTube Festu – skupina Flattus.zdroj: TZ, mp