Linkin Park potvrzují: Nové album čekejte brzy!

Vydáno 29.10.2011 | autor: redakce

Zpěvák Mike Shinoda z amerických Linkin Park potvrdil zvěsti o tom, že kapela už pracuje na písních pro novou desku. On sám v současné době intenzivně pracuje na hudbě k indonéskému filmu se silným tématem The Raid, a proto se prý může stát, že tento projekt může mít na zvuk novinky jeho domovské kapely vliv.
lp
„Píšeme nové skladby. Nejsem si jist, jestli má práce na The Raid bude mít na zvuk našeho nového alba až takový vliv. Uvidíme... V každém případě ale na novinku nebude třeba čekat moc dlouho," řekl Shinoda.

Zpěvák dodal, že deska bude obsahovat především kontroverzní témata. „Naučili jsme se, jak psát vážné písně a vážná slova. Naučili jsme se, jak se vypořádat s politikou, vírou a dalšími věcmi. Chtěli bychom se naučit mluvit s lidmi, a ne na lidi," řekl.

Linkin Park vydali své dosud poslední album A Thousand Suns, na němž se hudebně zaexperimentovali a značně se odklonili od své předchozí tvorby, v září 2010.

ks 

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

Hrady CZ Jack Daniel's Vypsaná fixa
Banner
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím