Banner
Banner
Banner

Tři sestry dvakrát vyprodaly Akropoli, přidávají třetí koncert

13. 12. 2011 | redakce
Atmosféře Vánoc neodolaly ani Tři sestry, které pro fanoušky měly odehrát dva koncerty v žižkovském Paláci Akropolis. Ty jsou však beznadějně vyprodány, a tak se Tři sestry smilovaly nad těmi, na které se nedostalo, a přidaly třetí.
 
ts vanoce 11 pridanej a2Ačkoliv do koncertů populární pubrockové skupiny zbývá téměř 14 dní, oba plánovaná vystoupení (21. a 22.12.) jsou již beznadějně vyprodaná. Z toho důvodu Tři sestry přidávají ještě jedno - 23.12. To navíc bude zpestřeno křtem zkušební várky svátečního světlého ležáku Tři sestry, který si členové souboru díky své vycizelované chuti uvařili k vánocům.

Podle zdrojů blízkých skupině se jedná o výjimečné pivo s velmi výraznou chutí a vůní! Poprvé ho tedy můžou fanoušci ochutnat právě 23.12. v pražské Akropoli a poté i v tradičních hostincích Tří sester Na staré Kovárně, Na staré Sokolovně, Na staré Cihelně a v lednu pak též na zbrusu nové Staré Vozovně, kterou Tři sestry otevřou v areálu Střešovické vozovny. 

zdroj: TZ, map, foto: archiv