Madonna pod palbou: Její singl je kopií brazilského hitu

Vydáno 14.02.2012 | autor: redakce

Madonna se musí bránit nařčení z plagiátorství. Její nový singl Gimme All Your Luvin se totiž až příliš podobá jednomu brazilskému hitu.

madonna_cl_plag2Brazilský zpěvák Joao Brasil tvrdí, že Madonnin singl Gimme All Your Luvin má totožný refrén jako jeho singl L.O.V.E. Banana. Nahrávací společnost Jam zvažuje právní kroky, ale Brasil se zatím zdráhá, protože Madonna patří k jeho velkým idolům.

Podle NME řekl následující: „Pořád tomu moc nerozumím. Jsem obrovským fanouškem Madonny, a pokud jde o plagiát, tak je to dokonce o to lepší! Ona vždycky určuje hudební trendy, takže to je dobré znamení pro mojí muziku."

Joao Brasil se nechal slyšet, že vše záleží na tom, jaký postoj zaujme nahrávací společnost. Sám ale dodal, že poslední, co si přeje, je bojovat s Madonnou.

Dodejme, že Gimme All Your Luvin je pilotní singl nové desky MDNA. Ta se dostane do prodeje koncem března a půjde o dvanáctou studiovku Madonny.

Kdo má pravdu? Madonna nebo Joao Brasil? Názor si můžete udělat sami.

mp


madonna_plag_top
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím