Michal Prokop po šesti letech ve studiu, album je na spadnutí

Vydáno 10.03.2012 | autor: redakce

Michal Prokop, muž mnoha profesí, se po šesti letech vrací do studia a chystá nástupce své poslední studiovky Poprvé naposledy.


prokopV nahrávacím studiu ho doprovodí kapela, se kterou hraje několik posledních let neboli současný Framus Five: Pavel Razím na bicí, Zdeněk Wimpy Tichota na baskytaru, Jan Kolář na klávesy, Jirka Šíma na saxofony, Roman Bobick Kubát na trubku a dva instrumentalisté – kytarista Luboš Andršt a houslista Jan Hrubý.

Zahrát si přijde na klávesy také Petr Skoumal a na sbory asi pozveme vokalistky Báru Vaculíkovou, Markétu Foukalovou a ještě možná někoho dalšího," říká Michal Prokop. Fanoušci mohou očekávat desku, která bude opět velmi pestrá. „Chvíli rockově bluesová, chvíli troch najazzlá, chvíli písničková, chvilku i country, postavená na skvělých textech. Kořeny v letech šedesátých, zvuk poučený jednadvacátým stoletím," líčí Michal Prokop.

Na desce bude osm písní přímo z dílny Michala Prokopa, tři od Petra Skoumalova, jedna nebo dvě Jana Hrubého a jedna až dvě od Luboše Andršta. „Definitivní výběr učiním, až budou nahrávky hotové, třeba něco i zbude," uvádí Michal Prokop. „Název alba vznikne, až bude celé nahráno - záleží na tom, jak bude působit a pak se o jméně rozhodnu. O žádné předem vymyšlené koncepci od dob Města ER už neuvažuji, lety prověřený tvůrčí tým už sám vytváří jasný obrázek, o čem to bude," doplňuje Prokop informace k desce, která vyjde někdy do léta.zdroj: TZ, mp

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

Hrady CZ Vypsaná fixa Jack Daniel's
Banner
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím