Ušetřete na elektřině nebo plynu! Děkujeme za Váš zájem o služby E.ON.

zadejte své telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

×

Zadejte své telefonní číslo

+420
S námi získáte:
  • Průměrná roční úspora až 4.987 Kč
  • 15 % sleva na plynový kotel
  • Přechod od stávajícího dodavatele vyřídíme za Vás
  • Za každou zaplacenou zálohu body na Tesco Clubcard
  • Sleva na paliva Agip
  • Pojištění Kooperativa se slevou 30 %
Formulář byl úspěšně odeslán

Během následujících 24 hodin vás bude kontaktovat náš operátor a podrobně vás bude informovat o výši vaší úspory.

 
 
Banner
Banner

Newsletter

Banner
Banner

Hudba ztrácí svoje kouzlo, tvrdí Slash

Podle Slashe se z hudby vytrácí kouzlo. Kytarista tvrdí, že pokles prodeje CD a vzestup stahování zničil vzrušení, které nastavá při prvotním poslechu alba.

slash2012"S každým vydáním nového záznamu přišlo určité vzrušení, a část z něho způsoboval už samotný obal desky, mohli jste si ho prohlížet během poslechu," říká Slash.

"S CD jste prostě dostali i booklet, ale k poslechu hudby v dnešní digitální podobě nic navíc nedostanete. Už to prostě není hmatatelné. A tím se ztratilo to kouzlo," dodal Slash.

Kytarista také potvrdil, že se spolu s Guns N'Roses setká 14. dubna v Clevelandu u příležitosti vstupu kapely do Rock And Rollové síně slávy. Společný koncert se však konat nebude.

Slash navíc plánuje vydání druhého sólového alba Apocalyptic Love. Novinka spatří světlo světa 21. května. Na novém albu se Slash a další členové jeho kapely Myles Kennedy (zpěv), Brent Fitz (bicí) a Todd Kerns (basová kytara) spojili s producentem Ericem Valentinem, který také produkoval album Slash. Autory všech skladeb jsou Slash a Kennedy.map