Ušetřete na elektřině nebo plynu! Děkujeme za Váš zájem o služby E.ON.

zadejte své telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

×

Zadejte své telefonní číslo

+420
S námi získáte:
  • Průměrná roční úspora až 4.987 Kč
  • 15 % sleva na plynový kotel
  • Přechod od stávajícího dodavatele vyřídíme za Vás
  • Za každou zaplacenou zálohu body na Tesco Clubcard
  • Sleva na paliva Agip
  • Pojištění Kooperativa se slevou 30 %
Formulář byl úspěšně odeslán

Během následujících 24 hodin vás bude kontaktovat náš operátor a podrobně vás bude informovat o výši vaší úspory.

 
 
Banner
Banner

Newsletter

Banner
Banner

Duran Duran zahájí Letní Olympijské hry v Londýně

Duran Duran budou jednou z kapel, která vystoupí v Londýně během srpnových olympijských her. Pětka v čele se zpěvákem Simonem Le Bonem se zúčastní zahajovacího ceremoniálu v Hyde Parku.

duran duran 10cm 300dpiDuran Duran budou na koncertě reprezentovat Anglii. Spolu s nimi se na pódiu představí ještě Stereophonic (Wales), Paolo Nutini (Skotsko) a Snow Patrol za Severní Irsko.

„Hrát pro tak ohromné množství lidí v den, který bude nejdůležitějším v historii britského sportu, je obrovská čest a jeden z nejbáječnějších okamžiků naší kariéry," prohlásil Simon Le Bon. Akce pomůže odstartovat olympiádu, samotný zahajovací ceremoniál z olympijského stadionu bude v Hyde Parku promítán na obřích obrazovkách v pauzách mezi jednotlivými vystoupeními.

Ještě předtím Duran Duran zavítají také do Prahy, kde vystoupí 27. června v O2 Areně. V rámci svého All You Need Is Now World Tour zde kromě letitých šlágrů představí i skladby z loňského alba.

Přečtěte si recenzi na album All You Need Is Now.

Fanoušci se tak mohou těšit nejen na nesmrtelné pecky jako Wild Boys, Rio, Girls On Film, The Reflex, A View To A Kill, Notorious, Ordinary World, ale i singlové novinky Girl Panic! nebo All You Need Is Now.zdroj: TZ, map