Ušetřete na elektřině nebo plynu! Děkujeme za Váš zájem o služby E.ON.

zadejte své telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

×

Zadejte své telefonní číslo

+420
S námi získáte:
  • Průměrná roční úspora až 4.987 Kč
  • 15 % sleva na plynový kotel
  • Přechod od stávajícího dodavatele vyřídíme za Vás
  • Za každou zaplacenou zálohu body na Tesco Clubcard
  • Sleva na paliva Agip
  • Pojištění Kooperativa se slevou 30 %
Formulář byl úspěšně odeslán

Během následujících 24 hodin vás bude kontaktovat náš operátor a podrobně vás bude informovat o výši vaší úspory.

 
 
Banner
Banner

Newsletter

Banner
Banner

Rock na valníku 2012: Pro-pain, Iné kafe, Horkýže slíže nebo Sto zvířat

Open air festival ROCK NA VALNÍKU Made in Gambrinus se sice letos ve Slaném uskuteční již potřinácté, ale přesto bude letošní ročník zcela jiný než všechny předešlé.

plakat_2012_valnikmigPopulární a dnes již defacto legendární slánský "Valník" totiž poprvé ve své historii mění místo konání, když je nucen prostory letního kina ve Slaném vyměnit za nový areál. Tím bude známý
slánský plochodrážní stadion.


Festival, který se letos koná od 30.8. do 1.9.2012, bude mít sice pouze jednu velkou stage, zato však zůstává tradičně třídenní a na pódiu se vystřídá přes 40 účinkujících, v drtivé většině samých zvučných jmen, když pořadatelé premiérově vsadili kromě tradiční české rockové špičky také na zahraniční soubory.

Tím nejznámějším je bezpochyby americký PRO-PAIN, ale na akci vystoupí také žádané a známé slovenské kapely INÉ KAFE a HORKÝŽE SLÍŽE. A aby skupin od našich východních sousedů nebylo málo, byli pozváni také legendární punkeři ZÓNA A a populární ska ze Slovenska , skupina POLEMIC. Sekundovat by jim měly přední domácí ska-kapely STO ZVÍŘAT a TLESKAČ spolu s mladými THE SPANKERS, dále punk-rockové ikony E!E, TOTÁLNÍ NASAZENÍ, SPS, N.V.Ú. a ZVLÁŠŇÝ ŠKOLA, z mladší punkové generace pak ZAKÁZANÝ OVOCE, THE FIALKY, VOLANT a COVERS FOR LOVERS, rockoví a metaloví HARLEJ, TÖRR, SEVEN, TRAKTOR a ANARCHUZ, legendární zábavovka BRUTUS a neméně zábavní a žánry bořící SCHODIŠTĚ, DERATIZÉŘI a HEEBIE JEEBIES.

Zvýhodněný předprodej vstupenek začal již od května a bude pokračovat do konce června. Více na webu festivalu www.valnik.cz
zdroj: TZ, map