Slovenská kráska Kristína natočila nové album Na slnečnej strane sveta

Vydáno 03.06.2012 | autor: redakce

Na slnečnej strane sveta se nahrávalo více než rok, bude obsahovat celkem 14 skladeb a limitovaná edice má navíc 3 bonusy v podobě remixů. Album vyjde koncem června.

kristina slunceZačali jsme v březnu 2011 a skončili koncem května 2012. Nahrávali jsme ve studiu v Košicích i Bratislavě. Album je pro mne opravdu výjimečné a plné emocí," vysvětluje Kristína.

Všechny písně na albu otextoval Kamil Peteraj, hudbu složil producent Martin Kavulič. O hudební složku dvou skladeb se pak podělil i Martinův mladší bratr Marián.

Každá píseň z alba má své téma. Dali jsme do každé skladby maximum. A mám velkou radost, že si na tomto albu najdou to své všechny věkové kategorie. Skladby jsou zvukově barevné. Na albu se dokonce objeví i malý smyčcový orchestr, klasická i foukací harmonika, živý i elektronický cimbál a buzuki," dodává Kristína.

Kristíně při nahrávání asistovali hudebníci z její kapely – kytarista Peter Tomko, klávesák Martin Ferencik a bubeník Marek Sarvaš. Mimo toho si do studia pozvala violoncellistu Ľubomíra Kristana a klavíristu Ado Harvana, který také obstaral aranže pro malý smyčcový orchestr.

Album vychází v pondělí 25. června. Po té zpěvačka vyjede na turné.TZ, mp

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

Jack Daniel's Vypsaná fixa Hrady CZ
Banner
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím