Banner

Newsletter

Banner
Banner

Festival Hrady CZ oznamuje kompletní line-up osmého ročníku

Festival Hrady CZ, který byl oceněn jako akce roku v rámci letošních hudebních cen Žebřík, představuje kompletní line-up pro letošních osm prázdninových zastávek na hradech v Čechách a na Moravě. Festival odstartuje 13. července na hradě Točník a skončí 1. září na hradě Bouzov u Olomouce.

klusak  kopie 2V blízkosti atraktivních historických památek letos zahrají například Tomáš Klus, Mandrage nebo Nightwork, tedy interpreti ocenění v rámci hudebních cen Anděl i Žebřík, a mezi dalšími pak David Koller, Chinaski, Mig 21, Monkey Business, Ewa Farna nebo UDG. Vloni na festival na hradech zavítalo 48 tisíc návštěvníků a Hrady CZ se tak staly hudebním festivalem s bezkonkurenčně nejvyšší diváckou účastí v České republice. 

V programu letošních zastávek vyslechnou návštěvníci ještě koncerty kapel Horkýže Slíže, No Name, Polemic, Sto zvířat, Buty, Visací zámek, Vypsaná Fixa nebo Xindla X. Kromě spolupráce s Národním památkovým ústavem letos organizátoři zahajují projekt výstav s organizací Člověk v tísni, v rámci kterého budou návštěvníkům festivalu prezentovány především fotografie z cest do zemí tzv. třetího světa.

Kompletní line-up:


TOČNÍK 13. - 14. 7.:

 

Pátek 13.7.

19:00– 20:00 Mother's Angels

20:15– 20:30 Vyhlášení nejhezčí karnevalové masky

20:30– 21:30 UDG

22:00– 23:00 Buty

23:30– 00:30 Vypsaná fiXa

Sobota 14.7.

Stage A – Česká spořitelna

11:30– 12:00 Dilated

13:00– 14:00 Ewa Farna

15:00– 16:00 Horkýže slíže

17:00– 18:00 David Koller

19:00– 20:00 MIG 21

21:00– 22:00 Monkey Business

23:00– 24:00 Chinaski

Stage B – Mladá fronta

12:00– 13:00 Sto zvířat

14:00– 15:00 Polemic

16:00– 17:00 Mandrage

18:00– 19:00 Tomáš Klus

20:00– 21:00 Xindl X

22:00– 23:00 Visací zámek

ŠVIHOV 20. – 21. 7.:

 

Pátek 20.7.

19:00– 20:00 UDG

20:45– 21:00 Vyhlášení nejhezčí karnevalové masky

21:00– 22:00 Nebe

23:00– 00:00 Chinaski

Sobota 21.7.

Stage A – Česká spořitelna

11:30– 12:00 Pohřebí kapela

13:00– 14:00 David Koller

15:00– 16:00 Horkýže Slíže

17:00– 18:00 No Name

19:00– 20:00 Monkey Business

21:00– 22:00 Nightwork

23:00– 24:00 MIG 21

Stage B – Mladá fronta

12:00– 13:00 Xindl X

14:00– 15:00 Visací zámek

16:00– 17:00 Polemic

18:00– 19:00 Mandrage

20:00 - 21:00 Sto zvířat

22:00– 23:00 Tomáš Klus

KUNĚTICKÁ HORA 27. – 28. 7.:

 

Pátek 27.7.

19:00– 20:00 Mother's Angels

20:45– 21:00 Vyhlášení nejhezčí karnevalové masky

21:00– 22:00 UDG

23:00– 00:00 Chinaski

Sobota 28.7.

Stage A – Česká spořitelna

11:30– 12:00 Dilated

13:00– 14:00 Horkýže slíže

15:00– 16:00 David Koller

17:00– 18:00 Monkey Business

19:00– 20:00 MIG 21

21:00– 22:00 Nightwork

23:00– 24:00 No Name

Stage B – Mladá fronta

12:00– 13:00 Mandrage

14:00- 15:00 Polemic

16:00– 17:00 Visací zámek

18:00– 19:00 Tomáš Klus

20:00– 21:00 Xindl X

22:00– 23:00 Sto zvířat

24:00– 01:00 ČS talent

ROŽMBERK NADVLTAVOU 3. – 4. 8.:

 

Pátek 3.8.

19:00– 20:00 Mother's Angels

20:45– 21:00 Vyhlášení nejhezčí karnevalové masky

21:00– 22:00 UDG

23:00– 00:00 No Name

Sobota 4.8.

Stage A – Česká spořitelna

11:30– 12:00 Pohřební kapela

13:00– 14:00 Ewa Farna

15:00– 16:00 Sto zvířat

17:00– 18:00 Monkey Business

19:00– 20:00 David Koller

21:00– 22:00 MIG 21

23:00– 24:00 Nightwork

Stage B – Mladá fronta

12:00– 13:00 Mandrage

14:00– 15:00 Polemic

16:00– 17:00 Tomáš Klus

18:00– 19:00 Horkýže Slíže

20:00– 21:00 Visací zámek

22:00– 23:00 Xindl X



VEVEŘÍ 10. – 11. 8.:

 

Pátek 10.8.

19:00– 20:00 Nebe

20:45– 21:00 Vyhlášení nejhezčí karnevalové masky

21:00– 22:00 UDG

23:00– 00:00 No Name

Sobota 11.8.

Stage A – Česká spořitelna

11:30– 12:00 Professor Leopard

13:00– 14:00 MIG 21

15:00– 16:00 Horkýže Slíže

17:00– 18:00 Ewa Farna

19:00– 20:00 David Koller

21:00– 22:00 Monkey Business

23:00– 24:00 Buty

Stage B – Mladá fronta

12:00– 13:00 Xindl X

14:00– 15:00 Mandrage

16:00– 17:00 Visací zámek

18:00– 19:00 Tomáš Klus

20:00– 21:00 Sto zvířat

22:00– 23:00 Polemic

HRADEC N. MORAVICÍ 17. – 18. 8.:

 

Pátek 17.8.

19:00– 20:00 Nebe

20:45– 21:00 Vyhlášení nejhezčí karnevalové masky

21:00– 22:00 UDG

23:00– 00:00 Chinaski

Sobota 18.8.

Stage A – Česká spořitelna

11:30– 12:00 Professor Leopard

13:00– 14:00 No Name

15:00– 16:00 David Koller

17:00– 18:00 Ewa Farna

19:00– 20:00 Monkey Business

21:00– 22:00 Buty

23:00– 24:00 Horkýže Slíže

Stage B – Mladá fronta

12:00– 13:00 Tomáš Klus

14:00– 15:00 Polemic

16:00– 17:00 Xindl X

18:00– 19:00 Visací zámek

20:00– 21:00 Sto zvířat

22:00– 23:00 Mandrage

24:00– 01:00 ČS talent

BEZDĚZ 24. – 25. 8.:

 

Pátek 24.8.

19:00– 20:00 UDG

20:45– 21:00 Vyhlášení nejhezčí karnevalové masky

21:00– 22:00 Mother's Angels

23:00– 00:00 No Name

Sobota 25.8.

Stage A – Česká spořitelna

11:30– 12:00 Dilated

13:00– 14:00 David Koller

15:00– 16:00 Horkýže Slíže

17:00– 18:00 Ewa Farna

19:00– 20:00 MIG 21

21:00 - 22:00 Monkey Business

23:00– 24:00 Chinaski

Stage B – Mladá fronta

12:00– 13:00 Polemic

14:00– 15:00 Xindl X

16:00– 17:00 Tomáš Klus

18:00– 19:00 Visací zámek

20:00– 21:00 Mandrage

22:00– 23:00 Sto zvířat

BOUZOV 31.8. – 1.9.:

 

Pátek 31.8.

19:00– 20:00 Nebe

20:45– 21:00 Vyhlášení nejhezčí karnevalové masky

21:00– 22:00 No Name

23:00– 00:00 UDG

Sobota 1.9.

Stage A – Česká spořitelna

11:30– 12:00 Professor Leopard

13:00– 14:00 Chinaski

15:00– 16:00 David Koller

17:00– 18:00 Ewa Farna

19:00– 20:00 MIG 21

21:00 - 22:00 Mandrage

23:00– 24:00 Monkey Business

Stage B – Mladá fronta

12:00– 13:00 Horkýže Slíže

14:00– 15:00 Polemic

16:00– 17:00 Visací zámek

18:00– 19:00 Sto zvířat

20:00– 21:00 Xindl X

22:00– 23:00 Tomáš Klus


zdroj: TZ, map