Ušetřete na elektřině nebo plynu! Děkujeme za Váš zájem o služby E.ON.

zadejte své telefonní číslo a my Vám zavoláme zpět

×

Zadejte své telefonní číslo

+420
S námi získáte:
  • Průměrná roční úspora až 4.987 Kč
  • 15 % sleva na plynový kotel
  • Přechod od stávajícího dodavatele vyřídíme za Vás
  • Za každou zaplacenou zálohu body na Tesco Clubcard
  • Sleva na paliva Agip
  • Pojištění Kooperativa se slevou 30 %
Formulář byl úspěšně odeslán

Během následujících 24 hodin vás bude kontaktovat náš operátor a podrobně vás bude informovat o výši vaší úspory.

 
 
Banner
Banner

Newsletter

Banner
Banner

No Doubt pojmenovali novinku, Push And Shove vyjde v září

No Doubt oznámili, že jejich dlouho očekávané album vyjde v září a pojmenují ho Push And Shove. Prvního singlu se fanoušci dočkají už 16. července.

no-doubt-e1310287281707Americká parta, v jejímž čele stojí frontmanka Gwen Stefani, slíbila, že novinka vyjde konkrétně 25. září v Americe a 26. září ve Velké Británii. Aby příznivci No Doubt věděli, do čeho jdou, vypustí kapela už 16. července do éteru první singl Settle Down

"Doufáme, že sedíte, protože pro vás máme velké novinky, o které bychom se rádi podělili. Dokončujeme detaily na našem novém albu a došlo nám, že by to chtělo nějak ho pojmenovat, tak jsme to udělali, Bude se jmenovat Push and Shove," uvedli na svém webu No Doubt. 

Kapela původně zamýšlela vydat následovníka své poslední desky Rock Steady už před Vánoci loňského roku, nakonec se však rozhodla netlačit na pilu a dát si na čas. Chtěla se tak ujistit, že to bude to nejlepší album které jsou schopni udělat.

Už dříve No Doubt prozradili, že na novince spolupracují s producentským týmem Major Lazer, což jsou producenti Switch a Diplo.map