Banner
Banner

Newsletter

Banner

Maroon 5 vydají Overexposed na konci června

Čtvrté studiovky se již 25. června dočkají fanoušci amerických Maroon 5. Držitelé několika cen Grammy mezitím vyslali do světa první singl, ke kterému už také existuje klip.

Photo_Overexpos_300CMYK1Maroon 5 mají a svém kontě má více než sedmnáct miliónů prodaných alb, které získaly zlatý nebo platinový status v pětatřiceti zemích.

Nové, v pořadí čtvrté studiové album Maroon 5 se bude jmenovat Overexposed a vyjde 25. června.

Deska v základní podobě nabídne dvanáct písní, fanoušci, kteří si pořídí deluxe verzi, se dočkají další tří písní a dvou remixů.

Produkce desky se ujal Max Martin, známý například z produkce desek Katy Perry, Pink, Kelly Clarkson, Celine Dion nebo Backstreet Boys. Některé z písní vznikly ale i v produkci Benny Blanca nebo Ryana Teddera, frontmana kapely OneRepublic. Sama kapela Maroon 5 desku popisuje jako nejpestřejší a zároveň jejich nejpopovější album doposud.


Deska nabídne i několik hostů. Prvním zveřejněným je rapper Wiz Khalifa, který je ke slyšení v písni Payphone, která se zároveň stala i pilotním singlem alba. Tu před několika týdny představili Maroon 5 v jednom z finálových večerů pěvecké reality show The Voice, ve které Adam Levine přijal úlohu kouče.

"Už se nemůžeme dočkat, až naši fanoušci nové písně uslyší a my se zase vydáme do celého světa, abychom jim je zahráli naživo," dodává k nové desce frontman Levine.zdroj: TZ, map