Chceme se naučit mluvit s lidmi, říkají Linkin Park o nové desce

Vydáno 25.06.2012 | autor: redakce

Dva roky si fanoušci Linkin Park museli počkat na nové album Living Things. To kapela nedávno poskytla k poslechu na svém streamu a nyní konečně vyšlo oficiálně. 
Chceme se naučit mluvit s lidmi, říkají Linkin Park o nové desce
Chceme se naučit mluvit s lidmi, říkají Linkin Park o nové desce

linkin_clJak prozradil zpěvák Mike Shinoda, deska bude obsahovat především kontroverzní témata. „Naučili jsme se, jak psát vážné písně a vážná slova. Naučili jsme se, jak se vypořádat s politikou, vírou a dalšími věcmi. Chtěli bychom se naučit mluvit s lidmi, a ne na lidi," řekl. 

Po úspěchu alb Hybrid Theory a Meteora se Linkin Park rozhodli vykročit jiným směrem a učinit krok pro populární umělce neobvyklý. Chester Bennington, Rob Bourdon, Brad Delson, Dave Phoenix Farrell, Joe Hahn a Mike Shinoda opustili svůj úspěšný rukopis v zájmu hledání nových zvuků. Na svých dalších deskách Minutes to Midnight a A Thousand Suns vykročili do neznáma.

Po dvanácti letech od prvních úspěchů přichází album Living Things, na kterém těchto šest muzikantů spojuje všechny aspekty své kariéry. Na Living Things použili Linkin Park každičký nástroj ze své hudební výbavy. U každé písničky aplikovali své klasické hudební metody, upřímnost a nadšení. Dali dohromady své představy, které definují písničku a které definují Linkin Park.

Living Things je osobní album, zaměřené na lidské emoce a mezilidské vztahy, jak již napovídá název desky. Je to poučené album, které staví na všech jejich předešlých albech, ale zároveň posouvá zvuk kapely na nová území.

Album produkoval opět Rick Rubin (Adele, Red Hot Chili Peppers, Metallica) společně s Mikem Shinodou, tedy stejný model spolupráce jako posledním albu A Thousand Suns (2010).zdroj: TZ, map

lp_hp

Mohlo by Vás zajímat

Johny Rainbow nasbíral zkušenosti během svého působení v několika kapelách: od rodinného uskupení Insert Coins přes mediálně známé Johny Said The Number až po současný projekt Light & Love. I díky tomu se dnes živí jako producent kapel a skladatel reklamní hudby.

 

Jill Scott v letech 2000 až 2007 vydala u labelu Hidden Beach tři studiová alba. Z nich hudební vydavatelství nyní sestavilo hitovou kompilaci Golden Moments. Jaká je? Dalo by se říci, že je to ideální společník pro všechny, kteří kouzlo zpěvaččina osobitého neosooulu ještě neobjevili. 

Adam Lambert vypustil do světa další videoklip k singlu ze svého posledního studiového alba s názvem The Original High. Snímek Another Lonely Night režíroval Luke Gilford a zobrazuje pocity vnitřní samoty a touhy po lásce.

 

Pro někoho hudba pro babičky, pro druhé probuzení nostalgie. Irská dáma Enya se po dlouhých sedmi letech vrací s comebackovým singlem Echoes In Rain a zároveň s premiérou písně oznámila na 20. listopad novou desku s názvem Dark Sky Island.

 

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

Samsung Audio 360
Banner