Sarah Brightman: vánoční symfonie

Vydáno 20.10.2008 | autor: redakce

Sarah Brightman se hlásí v tomto roce již podruhé. Po úspěšné jarní desce Symphony přichází se zimní symfonií vánočních skladeb.

Album A Winter Symphony vyjde 3. listopadu a nabídne tucet vánočně laděných melodií. Na své si přijdou nejen milovníci podmanivého hlasu Sarah Brightman, ale i oblíbených vánočních písní, mezi kterými nechybí takové klasiky, jaké jsou Silent Night, Amazing Grace nebo Ave Maria. Album vyjde i ve speciálním limitovaném balení s přiloženým DVD, které nabídne mnoho materiálu ze zákulisí natáčení této desky, ale nechá nahlédnout i do soukromí samotné Sarah.

Limitovaná edice desky bude bohatší i na počet skladeb. Místo dvanácti písní jich nabídne celkem patnáct a mezi bonusy bude například i nová interpretace skladby Happy Christmas (War Is Over), kterou v dobách největší slávy složil John Lennon společně s Yoko Ono.

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

Hrady CZ Vypsaná fixa Tichá dohoda
Banner
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím