Rytmus zarýmuje na Open Air Festu

Vydáno 08.04.2010 | autor: PR

Open Air Festival, který proběhne 13. a 14. srpna na letišti v Panenském Týnci, potvrdil v programu československé hiphopové stálice. Nechybí Rytmus, Kontrafakt, PSH, Indy & Wich a LA4.
Panenský Týnec si do svého diáře zapsala špička československé hiphopové scény. Album Král představí Rytmus, nejúspěšnější rapper na Slovensku i u nás. Chybět nebude ani Kontrafakt, takže Rytmus se představí rovnou ve dvou projektech. Kapela Kontrafakt dokázala jako jedna z mála získat velký komerční úspěch na Slovensku a cizině a přitom neztratila respekt u většiny hiphopových fanoušků.


Českou scénu budou reprezentovat PSH, Indy & Wich a LA4. Tedy právě ty postavy pražské scény, které stály u zrodu českého hiphopu a dodnes jsou na jeho pomyslné špici. A fanoušci se mohou těšit nejen na profláklé hitovky, ale i na porci svěžího a aktuálního rapu. Indy totiž na jaro chystá svou sólovou desku a s novým albem přijdou i PSH, kteří už prozradili datum jejího vydání - 6. května. Název desky – Epilog - není jen symbolický, legendární pražská parta totiž oznámila ukončení hudební kariéry.

zdroj: Open Air Festival

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

ir night ban2
Banner
Banner
Banner