Deep Purple se vrací na místo činu

Vydáno 06.05.2010 | autor: PR

Deep Purple ani letos nezapomněli na Českou republiku. Britští hardrockeři vystoupí 26. října v pražské O2 Areně a o den později na olomouckém zimním stadionu.
Deep Purple za dobu své existence prošli nejednou personální změnou. V kapele  se vystřídala celá řada zvučných jmen. Mezi nimi například David Coverdale, Ritchie Blackmore nebo Joe Satriani. Jako poslední přišel do kapely hráč na klávesové nástroje Don Airey (ex-Rainbow, Ozzy Osbourne atd.), který se  podílel i na komponování nových písní a stal se stálým členem skupiny.


Naposledy se Deep Purple ozvali alby Bananas (2003) a Rapture Of The Deep (2005), která jsou podle ohlasů kritiky i fanoušků velice povedená a patří k tomu lepšímu, co Deep Purple vytvořili. Skupina za svou dlouhou kariéru ovlivnila desítky významných umělců i tisíce amatérů. Inspirující jsou jejich kytarové rify i způsob hry na varhany Hammond či na bicí.

zdroj: Live Nation

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

Hrady CZ Jack Daniel's Vypsaná fixa
Banner
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím