Fu Manchu: mistři rockových coververzí

Vydáno 19.12.2010 | autor: PR

Fu Manchu z Kalifornie si posvítí na pražský Lucerna Music Bar. Hardcore punkovou klasiku i předělávky Van Halen nebo Thin Lizzy uslyšíme v jejich podání 20. března.
Fu Manchu z jižní Kalifornie, patří mezi ty, které do toho umí pořádně říznout. Jejich texty jsou plné typických rockových témat, jako jsou auťáky, drogy a ženský. Jejich hudba se objevila v několika filmech a počítačových hrách.

Fu Manchu jsou známí také pro svou oblibu v nahrávání cover verzí skladeb jejich oblíbených kapel, jako jsou Blue Öyster Cult, Van Halen, Thin Lizzy, Twisted Sister, and The Cars. Fu Manchu jsou velmi sil...ně ovlivněni nejen metalem sedmdesátých let, ale také hardcore punk rockem osmdesátek.


Od jejich vzniku v roce 1985 vydali již 10 alb a v roce 2011 se chystají na koncertní šňůru, při niž vystoupí premiérově také v Praze, konkrétně 20. března v Lucerna Music Baru.

Vstupenky za 300,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal, na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Na místě v den koncertu za 350,- Kč.

Zdroj: D Smack U promotion

DM

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

SOUTĚŽ: Jananas SOUTĚŽ:  Narozeniny Roxy - Tiga SOUTĚŽ: Slavíme 25 let iREPORTu SOUTĚŽ: Soundz Czech – narozeniny Roxy
Banner
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím