Startují 23. narozeniny ROXY, týden oslav zahájí Opiuo

Vydáno 19.10.2015 | autor: redakce

V pondělí 19. října zahajují ROXY a NoD týdenní oslavu 23. narozenin pražského klubu. Program nabídne hned 4 vernisáže v obou prostorech i v Dlouhé ulici před klubem, audiovizuální pohybovou performance Ljós v NoD a večer vyvrcholí vystoupením novozélandského producenta Opiuo. Jako narozeninový dárek je pro fanoušky ROXY a NoD vstup na všechny akce zdarma.

Startují 23. narozeniny ROXY, týden oslav zahájí Opiuo Opiuo vystoupí v ROXY 19. října, vstup bude zdarma

V divadle NoD otevře festival interaktivní pohybová performance v koprodukci s audiovizuálním studiem Lunchmeat. Uchvátí vás projekcí generativní grafiky italského audiovizuálního studia - "Ljós“. Obdivovatelům umění se během večera představí čtyři vernisáže: odhalení nového objektu nad křižovatkou Dlouhá/Rybná, výstava Exakta, Celkový rozhled a nové ROXY Visuals, které změní vizuální stránky klubu ROXY.

ROXY slaví narozeniny, dárky dostávají fanoušci: Co všechno bude zdarma?

Představte si přísně namíchaný bassový lektvar skládající se z toho nejšťavnatějšího z glitch hopu, ghetto-funku, někde mezi The Glitch Mob, jazzem, rockem i psychedelií. Vítejte ve světě Opiuo, novozélandského producenta, autora dvou skvělých alb a talentovaného performera který otevře hudební program celého týdne a přijede tak popřát klubu ROXY k 23. narozeninám.

ROXY a NoD se dnes opět spojí, aby opět připravili svým fanouškům něco speciálního. Vše nejlepší!

tz, jm

zavřít