Rihanna se nemusí bát, Chris Brown zůstává pod dohledem

Vydáno 10.02.2012 | autor: redakce

Barbadoská zpěvačka si zatím může v klidu oddychnout. Soud totiž nevyslyšel žádost jejího bývalého přítele Chrise Browna na zkrácení trestu za její napadení.

rihanna chrisBrown tak zůstane i nadále pod dohledem kurátora. Zpěvák byl odsouzen k pěti letům zkušebního období a šesti měsícům veřejně prospěšných prací v roce 2009 poté, co po udílení cen Grammy surově napadl svoji tehdejší přítelkyni Rihannu. Součástí trestu byla také terapie, která mu měla pomoct zvládat agresivní chování.

Program na ovládání hněvu v rámci své rehabilitace už Brown dokončil a za výsledky byl chválen několika porotci. Zažádal proto o zkrácení zbytku trestu, k jehož konci mu zbývá ještě dva a půl roku.

Vrchní soudce George Lomeli však řekl právníkovi pověřenému Brownovým případem, že ačkoliv souhlasil, že zpěvákovo chování se opravdu zlepšilo, měl by podle jeho názoru i nadále zůstat pod dohledem a pravidelně o sobě informovat svého probačního úředníka v rodném státě Virginii.

Brownův advokát Mark Geragos údajně požádal o zkrácení trestu poté, co Brownův probační úředník uvedl ve své zprávě, že zpěvák prošdl drogovými testy a udělal velký pokrok v rámci probačního dohledu. Další stání bude mít Chris Brown 10. července. V neděli 12. února má vystoupit na letošním slavnostním udílení cen Grammy.map 


kopie - rihanna chris

 

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

Hrady CZ Vypsaná fixa Jack Daniel's
Banner
zavřít

Při poskytování služeb na těchto stránkách nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie na těchto stránkách. Další informace naleznete zde. Rozumím