Jennifer Lopez čeká česká premiéra, podívejte se na aktuální videa

Vydáno 20.08.2012 | autor: redakce

Americká zpěvačka a herečka Jennifer Lopez se vůbec poprvé postaví na české koncertní pódium. Stane se tak 26. října v pražské O2 Areně, kde kromě svých starších hitů představí loňské album Love?.

Jennifer Lopez čeká česká premiéra, podívejte se na aktuální videa jennifer-lopez-wallpapers-2012-3

jennifer-lopez-wallpapers-2012-3JLo se už od poloviny června nachází na celosvětovém turné, které konečně nemine ani Prahu. Poté, co zpěvačka absolvuje americkou šňůru s Enrique Iglesiasem (na níž se představil také Pitbull a další stars), zahájí dvouměsíční putování Evropou. To začne 25. září v běloruském Minsku. K nám se za doprovodu své kapely a tanečníků dostane 26. října, když den předtím vystoupí v nedalekém Mnichově. V závěru roku se pak hvězda latino popu a porotkyně soutěže American Idol podívá ještě do Spojených arabských emirátů a Austrálie.

Těžištěm koncertního setlistu je CD Love?, její sedmé studiové album, které vyšlo v dubnu 2011 a odkud pocházejí singly On the Floor, I'm Into You nebo Papi.

Podívejte se na making of k aktuálnímu klipu Goin' In (feat. Flo Rida) a na backstage video z právě probíhajícího Dance Again World Tour.zdroj: TZ, map 

0,00

čtenáři

hlasuj
zavřít