Dan Bárta & Dara Rolins mají vyprodáno. V Praze přidávají další koncert

Vydáno 20.03.2011 | autor: redakce

Když Dan Bárta ohlásil turné s Darou Rolins, vyvolalo to u mnohých pocit, že to spojení nemůže fungovat. Opak je pravdou. Oba umělci vyprodávají klub po klubu, a proto se rozhodli, že v Praze přidají další koncert. Ten se uskuteční 5. dubna v Retro Music Hall.

Dan Bárta & Dara Rolins mají vyprodáno. V Praze přidávají další koncert Dan Bárta & Dara Rolins mají vyprodáno. V Praze přidávají další koncert

Turné Dana Bárty a Dary Rolins, které doprovází skupina Illustratosphere, začalo v Brně a nyní má za sebou moravskou část. Podle ohlasů je úspěšné, což jen potvrzuje informace o prodeji vstupenek. Vystoupení připomíná existenci kapely Sexy Dancers, kterou v polovině 90. let založil Roman Holý a ve které se sešly pěvecké osbnosti, jako jsou právě Dan a Dara. Kromě skladeb Sexy Dancers se v setlistu objevují sólové písně Dana Bárty i Dary Rolins. Navíc se posluchači mohou těšit na duety, které byly připraveny a nazkoušeny speciálně pro tento účel.

Fotografie z brněnského koncertu Dary Rolins & Dana Bárty si prohlédněte zde.Nyní oba zpěváky čekají koncerty v Čechách a na podzim mají v plánu navštívit Slovensko. 

dara


dm 
zavřít