Pink Floyd plánují comeback. I s Rogerem Watersem

Vydáno 21.03.2011 | autor: redakce

Návrat Pink Floyd na koncertní prkna v původní sestavě není vyloučen. Nick Mason v aktuálním rozhovoru připustil, že myšlenka společných koncertů stále žije.

Pink Floyd plánují comeback. I s Rogerem Watersem Pink Floyd plánují comeback. I s Rogerem Watersem

rogerRoger Waters: nikdy neříkej nikdyNick Mason, bubeník Pink Floyd, se nechal slyšet, že by myšlenku na budoucí reunion nezavrhoval. "Nikdo neřekl, že bychom spolu už nikdy nespolupracovali. Myslím, že ale není moc pravděpodobné, abychom vyjeli na turné," řekl Mason v nedávném rozhovoru pro BBC 6 Music.

Bubeník si dokáže představit, že pokud nastanou "správné důvody", Pink Floyd je rádi podpoří.

Jako příklad jmenoval sérii koncertů na podporu rozvojovým zemím Live 8, kde se kapela představila po více než dvaceti letech i se zpěvákem Rogerem Watersem. Na benefiční akci s nimi ještě koncertoval klávesák Richard Wright, jenž o tři roky později zemřel.

Otázkou zůstává, kdy ony "správné okolnosti", o kterých Nick Mason mluví, nastanou. Již loni v říjnu totiž pro BBC tvrdil, že "flojdi" by si rádi znovu společně zahráli na některé z charitativních akcí a dokonce připustil možnost vzniku nadačního fondu pod patronací Pink Floyd.

Waters a Gilmour už k sobě cestu našli, vloni v červenci se sešli na společném pódiu Kiddington Hall. Zahráli pro uzavřenou společnost (200 hostů) na pomoc Palestině.mp


roger_top
zavřít