Noel Gallagher a Tom Jones mají složit hymny pro anglické fotbalové kluby

Vydáno 25.04.2011 | autor: redakce

Manchester City a Stoke City odehrají v půli května finále FA Cup. Noel Gallagher (ex-Oasis) je vášnivým fanouškem Manchester City, teď by mohl pro klub složit i fotbalovou hymnu. Stoke City na oplátku vyjednává s Tomem Jonesem.

Noel Gallagher a Tom Jones mají složit hymny pro anglické fotbalové kluby Noel Gallagher a Tom Jones mají složit hymny pro anglické fotbalové kluby

gallagher_noelInformaci přinesly víkendové noviny Daily Star Sunday. Gallagher potvrdil, že mluvil s vedením klubu, které ho požádalo o „několik nápadů".

Ve skladbě, která vznikne na počest finálového západu FA Cupu mezi Manchesterem City a Stoke City (proběhne 14. května na stadionu ve Wembley), budou hostovat i Johnny Marr (ex-Smiths, ex-Cribs) a bývalý boxer Ricky Hatton.

Stoke City údajně vyjednává s Tomem Jonesem. Mezi fanoušky je velmi populární hit Delilah z roku 1968, vedení klubu proto uvažuje, že by skladbu přezpíval právě Jones. „Fanoušci píseň zpívají během každého zápasu, doma i venku a zejména, když padne gól," komentoval situaci mluvčí Stoke City.mp

zavřít