Interaktivní výstava o skupině Abba míří do Prahy

Vydáno 01.05.2011 | autor: PR

Výstavu Abbaworld již měla možnost obdivovat města jako Londýn, Melbourne, Sydney a Györ. Od 6. května budou moci po dobu tří měsíců spatřit tuto unikátní výstavu i návštěvníci Prahy, a to přímo v centru hlavního města – ve Slovanském domě, Na příkopě 22.

Interaktivní výstava o skupině Abba míří do Prahy Interaktivní výstava o skupině Abba míří do Prahy

abbaZde na všechny fanoušky fenomenální švédské skupiny čeká rozsáhlá expozice, která jim ve dvou podlažích představí zvukem i obrazem všechny zásadní momenty v kariéře kapely. Návštěvníci si budou moci vyslechnout dvě hodiny zvukových ukázek, vidět nikdy neodvysílaný obrazový materiál, pódiové kostýmy i repliku nahrávacího studia či šatny skupiny...

Ojedinělost výstavy spočívá v její interaktivitě s návštěvníky. Každý lístek nese specifický kód, který zadáte na samém počátku výstavy a následně se budete moci za pomoci nejmodernější techniky nafotit na obal desky společně se členy Abba, zatančit si ve videoklipu, na opravdovém pódiu si zazpívat s hologramy figurek členů skupiny Abba, vyzkoušet si své znalosti v kvízu atd.

Následně má každý návštěvník možnost se pod kódem ze vstupenky zaregistrovat na abbaworld.com (podrobný návod k registraci v češtině naleznete na webu) a do svého počítače si „na památku" stáhnout své individuální interaktvní zážitky.

Po celou dobu výstavy mají návštěvníci možnost obrátit se na vyškolený personál. Přítomné hostesky jim ochotně zodpoví jakýkoli dotaz, případně pomohou s registrací na interaktivních stanovištích.

Výstava potrvá do 7. srpna 2011.

Otevírací doba:
PO – ČT / 11:00 – 21:00 (poslední vstup v 19:30)
PÁ, SO, NE / 10:00 – 22:00 (poslední vstup ve 20:30)

Vstupné:
Dospělí / 450,- CZK
Děti (6-15) / 300,- CZK
Rodinný vstup (2 dospělí a 2 děti) / 1.200,- CZK
Skupinový vstup (10 a více osob) / 300,- CZK (za osobu)
Studenti a senioři (nad 60 let) / 350,- CZK

TZ, dm 

zavřít