Charlie Straight se vrací z NY s novým klipem, v USA po nich šla i policie

Vydáno 11.05.2011 | autor: PR

Charlie Straight vydávají nový videoklip School Beauty Queen. Kapela v dubnu vyrazila na natáčení do Spojených států, kde čelila i newyorské policii při filmování na rušném Times Square.

Charlie Straight se vrací z NY s novým klipem, v USA po nich šla i policie Charlie Straight se vrací z NY s novým klipem, v USA po nich šla i policie

Po několika týdnech postprodukce je klip na světě a diváci ho v premiéře uvidí dnes, tedy ve čtvrtek 12. května ve vysílání Dobrého rána na ČT1. Nový videoklip je zároveň režijním debutem Yemiho AD.

charlie straight_jiri marshalFoto: Jiří Marshal 

Večer 13. května pak Charlie Straight klip zveřejní na svém YouTube kanálu. Fanoušci se mohou těšit i na speciální obsah dostupný přes profil kapely na Facebooku, kde si budou moci stáhnout píseň School Beauty Queen ve formátu MP3 nebo tematické tapety na plochu počítače a mobilních telefonů.

V příběhu School Beauty Queen se skupina vydává do rušných ulic NYC a v typickém vagonu metra nebo na nádraží Grand Central zpříjemňuje novým singlem den místním. Frontmana Alberta náhle uchvátí krásná baletka, kterou se rozhodne pronásledovat skrz proudící davy Newyorčanů. „Nejdůležitější pro mě bylo ukázat přirozený děj tak autentického města, na jehož pozadí vyniknou členové kapely, i cit, který vyjadřuje text hudby," říká režisér klipu Yemi AD.

Čtyřminutový klip se odehrává také ve čtvrti Brooklyn, známé vysokou koncentrací etnických menšin, na střeše tovární haly či proslulé Wall Street. Štáb natáčel přímo mezi lidmi, reakce kolemjdoucích Newyorčanů jsou skutečné. „Když jsme natáčeli na nádraží Grand Central, nesměli jsme kvůli povolení hrát nahlas. I přes ztlumenou hlasitost se po chvilce kolem nás začaly shromažďovat davy lidí a házet nám peníze. Během chvilky jsme si takřka pantomimou vydělali 25 dolarů," popisuje Albert Černý, zpěvák Charlie Straight.

Píseň School Beauty Queen je v pořadí pátým singlem Charlie Straight. „Je to příběh o tom, když si člověk na poslední chvíli uvědomí, že někoho miluje," prozrazuje autor písně Albert Černý


zdroj: TZ, mp

zavřít