Sunflower Caravan mají nový videoklip, představí ho dnes v Roxy

Vydáno 12.05.2011 | autor: redakce

Tříčlenná pražská formace Sunflower Caravan natočila nový videoklip, který dnes večer hodlá představit publiku na svém samostatném koncertu v Roxy.

Sunflower Caravan mají nový videoklip, představí ho dnes v Roxy Sunflower Caravan mají nový videoklip, představí ho dnes v Roxy

 
sunflower_caravanVznik klipu k písničce Get High provázela řada komplikací. Natáčení začalo v Roxy, kde se točil živý koncert a dálší záběry se měly pořídit v klubu NoD. Režisér klipu ale mezitím záhadně zmizel. "Nakonec se asi po měsíci ozval, ale řekl nám, že vlastně nemá čas ten klip dodělat," vzpomíná frontman kapely Andy Čermák. "Tak jsme si pozvali partu kluků z Brna, kteří nám občas točí koncerty. Dokončili druhou část klipu," dodává Andy.

Kapelu ale nezdary neodradily a už přemýšlí nad dalším klipem. "Zatím není jasné, ke kterému songu by měl být. Rádia z nové desky nejvíc hrála Little Bit More, takže možná zvolíme tuhle píseň, ale zatí fakt nevíme," prozrazuje Andy.

Projekci klipu k písni Get High chystá kapela i na dnešní velký samostatný koncert v Roxy, kam si na pomoc pozvali VJe Martina. "Každý song bude mít určenou svojí speciální projekci a světla tak, aby všechno do sebe zapadalo a nálada skladeb se měnila i vizuálně se vším dohromady. Každá skladba bude mít svůj speciální scénář. Navíc budeme hrát nejen písně z našich dvou alb, ale i starší nevydané věci, prostě takový průřez hitů," láká český král "Hammondek".

Přestože jsou Sunflower Caravan v Praze již zavedená kapela, obavy z návštěvnosti přece jen mají. "Sice jsme vždycky, když už jsme hráli s někým, měli kapelu, která moc lidí navíc nepřitáhla, ale i tak... Teď jsme hráli na Majálesu, čekají nás Mezi Ploty, venku je hezky, sluníčko a my budeme hrát ve sklepě,ve tmě... Ale zas je to náš poslední klubový koncert na skoro půl roku, tak snad někdo dorazí," doufá Andy i kapela.

Koncert začíná ve 20:00 a po jeho skončení bude následovat od 22:00 after party.


 
text: map 
zavřít