BEST of U2

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

IRŠTÍ SUPERSTARS U2 připravili na začátek listopadu bohatě vybavené kompilační album se skladbami z 90. let. Obsahuje i speciální kolekci B-stran singlů, jako bonus DVD a bude doplněno dvěma zbrusu novými skladbami Electrical Storm (pilotní singl) a The Hands That Built America, která je součástí soundtracku k novému filmu Martina Scorseseho The Gangs Of New York. U2: The Best of 1990-2000, obsahuje následující skladby:

BEST of U2 BEST of U2

Even Better Than The Real Thing, Mysterious Ways, Beautiful Day, Electrical Storm (William Orbit Mix), One, Miss Sarajevo, Stay (Faraway So Close), Stuck In A Moment (You Can’t Get Out Of), Gone, Until The End Of The World, The Hands That Built America, Discotheque, Hold Me Thrill Me Kiss Me Kill Me, Staring At The Sun, Numb, The First Time, The Fly. První část nákladu bude obsahovat i zmíněné CD The Best Of The B-sides a DVD.
Bono se navíc 16. září postaral o jednu pikantérii, když se zcela neohlášen objevil po boku Rolling Stones při koncertu v Chicagu, aby s nimi zazpíval písničku It’s Only Rock’n ‘roll a poté opět beze slova zmizel.
zavřít