Festival Mezi ploty otevře o víkendu brány léčebny v Bohnicích

Vydáno 25.05.2011 | autor: redakce

Benefiční festival Mezi ploty, který se každoročně koná ve venkovních prostorách psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích, letos oslaví 20. výročí.

Festival Mezi ploty otevře o víkendu brány léčebny v Bohnicích Festival Mezi ploty otevře o víkendu brány léčebny v Bohnicích

mezi_plotyJako již každým rokem, i letošní Mezi ploty slibují návštěvníkům bohatý kulturní program. Během soboty i neděle budou na několika pódiích vystupovat přední české kapely, přítomní si budou moc vybrat i z více než jedenácti divadelních scén a řady workshopů pro děti i pro dospělé.

Na prknech, která znamenají svět, se představí soubory známých českých divadel včetně Divadla Na Zábradlí či Husy na provázku. Na své si přijdou i příznivci hudby, během soboty vystoupí mimo jiné kapely Sto zvířat, Mandrage, NiceLand nebo Clou, v neděli se představí Sunshine, Vypsaná Fixa, David Koller, Blue Effect a mnoho dalších.


Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketstream. Jednodenní lístky stojí 250 Kč a dvoudenní 470 Kč. Při zakoupení jednodenních vstupenek na místě v ceně 280 Kč platí zvýhodnění pro rodiče s dětmi a pro studenty. Děti do 14 let v doprovodu dospělé osoby zaplatí 120 Kč a držitelé karty ISIC zaplatí po předložení průkazu 200 Kč. Děti do výšky jednoho metru v doprovodu rodičů a držitelé průkazu ZTP a ZTP/P (+ asistent) mají vstup zdarma.

 text: map

zavřít