Vladivojna La Chia: Nové album? Až po festivalech a akusticky

Vydáno 03.06.2011 | autor: redakce

Vladivojna La Chia právě jezdí po českých festivalech a klubech a pomalu se chystá do studia, kde koncem léta hodlá natočit nové album.

Vladivojna La Chia: Nové album? Až po festivalech a akusticky Vladivojna La Chia: Nové album? Až po festivalech a akusticky

vladivojna_livePrvní koncerty z letního mini turné má Vladivojna La Chia za sebou, další ji čeká 22. června v rodné Ostravě, kde vystoupí po roce. Ve známém klubu Parník zahraje set složený z první sólové desky Tajemství Lotopu a několika skladeb z filmového alba Nevinnost k stejnojmennému filmu Jana Hřebejka.

O den později, 23. června, zahájí festival United Islands. Na takzvané Klubové noci Vladivojna zahraje v předvečer největšího pražského open airu ve Futuru na Smíchově.

Třetím městem z Vladivojnina diáře je podkrkonošský Trutnov. V tamní Galerii Uffo se 12. července uskuteční vernisáž výstavy zpěvaččiných obrazů s názvem Vysoké podpatky, které loni světu představila v pražském designovém hotelu Icon. U té příležitosti Vladivojna také zazpívá několik písniček. Výstava bude trvat přibližně měsíc.

V polovině července se vrátí do "Dark City", jak Vladivojna oslovuje své rodné město, na 10. ročník festivalu Colours of Ostrava. "Letos bych ráda s kapelou zahrála několik nových věcí a bude to vlastně poslední koncert před plánovaným natáčením dalšího alba, které chci nahrát ve velké míře akusticky," prozrazuje Vladivojna La Chia


zdroj: TZ, mp

zavřít