Blink-182 zahrají příští rok na Prague City Festivalu, známe termín!

Vydáno 15.06.2011 | autor: PR

Prague City Festival se blíží, na pražské Výstaviště se už 23. června sjedou 30 Seconds To Mars, The Hives, House of Pain a Gogol Bordello. Zároveň byl potvrzen další ročník festu, kde vystoupí Blink-182.

Blink-182 zahrají příští rok na Prague City Festivalu, známe termín! Blink-182 zahrají příští rok na Prague City Festivalu, známe termín!

blinktopJelikož Prague City Festival podporuje i mladé talenty, rezervoval ve svém line upu jedno místo pro vítěze Českého YouTube Festu, pořádaného hudebním magazínem iREPORT a Ochranným svazem autorským (OSA) ve spolupráci s českým Googlem. Nejvyšší počet hlasů v soutěži, do které se zapojilo na 27 000 uživatelů YouTube, získala pražská skupina Flattus, která tak 23. června stane po boku všech výše zmíněných muzikantů.

Celkové výsledky Českého YouTube festu najdete zde. 

Pro všechny návštěvníky, kteří si chtějí užít své oblíbené kapely v nejvyšším možném pohodlí, na ploše situované na střeše Křižíkova pavilónu B s nejlepším výhledem na hlavní pódium a festivalový areál a s nápoji za zvýhodněné ceny, uvádějí pořadatelé do prodeje limitovanou sérii VIP vstupenek za 2390 Kč.

V ceně je přístup do sekce stání u pódia, dárek v podobě vstupenky na nadcházející pražské vystoupení buď Offspring, nebo Ray Manzarek & Robby Krieger Of The Doors (dle vlastního výběru) a triko Prague City Festivalu v upomínku na letošní ročník.

Další benefit pro mimopražské návštěvníky připravili pořadatelé festivalu spolu s Českými drahami. Po předložení vstupenky na Prague City Festival si zájemci o zvýhodněné jízdné vlakem budou moci v distribučních místech sítě Ticketportal (prozatím v Opavě, Olomouci a Havířově, o dalších místech se jedná) zakoupit zpáteční jízdenku na festival jen za 220 Kč.

V pondělí 27. června ve 12 hodin zahájí pořadatelé předprodej vstupenek na příští ročník, který se uskuteční 29. 6. a na němž mj. vystoupí i americká skupina Blink-182. Trio totiž přeložilo letošní evropské turné na příští rok. 


zdroj: TZ, mp

zavřít