Debbi si plní své sny a opět zahraje před Roxette, tentokrát v Ostravě

Vydáno 16.06.2011 | autor: PR

Zpěvačka Debbi prožívá nejšťastnější období svého života. Okupuje první dvě místa české radiové hitparády, vystoupila před švédskými Roxette a zároveň si plní své hudební sny.

 

Debbi si plní své sny a opět zahraje před Roxette, tentokrát v Ostravě Debbi si plní své sny a opět zahraje před Roxette, tentokrát v Ostravě

debbi1Třetí singl ze své desky Touch The Sun, píseň s takřka popěvkovým názvem La La, vyslala Debbi do rádiového éteru před měsícem. Dnes je, dle oficiální hitparády IFPI, na druhém místě hned za nejhranější písničkou Touch The Sun. První dvě místa za sebou a Debbi si tak může připsat další pomyslný zářez ve své hudební kariéře. Kdo by si chtěl Debbi poslechnout naživo ještě než vyrazí se svou kapelou na letošní festivalová pódia, může se přijít podívat do pražského klubu JazzDock. 22. června si zde od 19 hodin zahraje svůj více jak hodinový set. Cena vstupenky je 150 Kč.

 

Léto je pro Debbi ve znamení festivalů a jak sama říká: "Plní se mi mé sny, protože třetího července si zahrajeme na festivalu Rock For People, kde v ten den hraje na stejném pódiu má oblíbenkyně Kate Nash. Je to super, když jste na začátku kariéry a tohle zažíváte." 

Kromě toho Debbi 27. června 2011 zahraje třiceti minutový blok před Roxette i v Ostravě. 

zdroj: TZ, dm 

zavřít