Léto s Desítkou vol.2 odstartují PSH, James Cole a Pio Squad

Vydáno 18.06.2011 | autor: PR

Na konci letošního června, stejně tak jako v loňském roce, Úřad městské části Praha 10 ve spolupráci s labelem Bigg Boss uvádí Léto s desítkou vol. 2. To je série mejdanů, které se odehrají v areálu Gutovka během celého léta. Dohromady budou čtyři a pozor, vstupné je pokaždé zdarma.

Léto s Desítkou vol.2 odstartují PSH, James Cole a Pio Squad Léto s Desítkou vol.2 odstartují PSH, James Cole a Pio Squad

leto s 10Startovací akce začíná již ve 12:30 hodin a tak jako vloni uzavře opět školní rok a odstartuje letošní letní prázdniny. Odehraje se ve čtvrtek 30. června, kdy vystoupí naživo za label Bigg Boss pražští PSH, nejznámější rapová skupina z Čech, jež má na svém kontě již tři společná studiová alba (Repertoár, 2001 / Rap'n'Roll, 2006 / Epilog, 2010). Spolu s nimi také James Cole, polovina intergalaktického dua SuperCrooo, autor a interpret vystupující pod mnoha jmény a projekty jako např. Orikoule či Kapitán Láska. Vloni vydal své poslední sólové album Halucinace ze 3. patra a na letošní rok plánuje desku s jeho metalovou kapelou Inland Empire. Doplní je navíc jihlavská squadra Pio Squad. K tomu všemu budou hrát na otevíracím mejdanu djs Mike Trafik, J-Kid, Jorgos a Doemixxx.

Na místě proběhne rovněž Praha Allstars Graffiti Jam za účasti těch nejlepších pražských graffiti umělců, Breakdance Battle několika špičkových breakdence skupin či našlapaný Kingfit Streetball Contest.

Přečtěte si rozhovor s PSH

Vše odstartuje 30. června Hip Hopový den s PSH, Jamesem Colem, Pio Squad, graffiti jamem, breakdence, Djs a streetballem. 16. července budou mít diváci šanci vidět show Na stojáka, na 11. srpna je přivraven den zasvěcený exhibicím a workshopům s Bike tématikou a vše bude uzavřeno 1. září velkolepým skateovým Horsefeathers Concrete Jam.


zdroj: TZ, dm 

 

zavřít