George Clinton slibuje Praze nemravnou a živočišnou show. Již zítra!

Vydáno 21.06.2011 | autor: PR

Koncert George Clintona se blíží, ve středu 22. června zahraje v české metropoli se svou doprovodnou kapelou Parliament/Funkadelic.

George Clinton slibuje Praze nemravnou a živočišnou show. Již zítra! George Clinton slibuje Praze nemravnou a živočišnou show. Již zítra!

george clinton_2adNaplánovali si turné jako kdysi a již několikátý týden hrají téměř denně po evropských klubech a halách. Vrací fanoušky ke kořenům funku a taneční hudby. Přilétají kosmickou lodí Mothership a přináší funky, bláznivé kostýmy i mytické postavy.

Sám Clinton to komentuje slovy: "Základy máme, to jo, ale sledujeme publikum, jak reaguje, a podle toho hrajeme. Během našich koncertů se ocitnete na planetě Groove. Je hodně živočišná, cítíte pot, cítíte nemravnost funku."

George Clinton bodoval s hity jako je Give Up The Funk, Loopzilla a Atomic Dog. V roce 1997 byl uveden do Rock&rollové síně slávy v Clevelandu.

Přečtěte si reportáž z památné show Parliament/Funkadelic v hale Slavie v roce 1998!

V roce 2002 byly Parliament/Funkadelic vyhlášeny americkým časopisem Spin jako 6. nejlepší kapela všech dob.zdroj: TZ, mp

NEJČTENĚJŠÍ

SOUTĚŽE

zavřít