Hlasuj pro nejlepší příběh a vyber vítěze cesty za whiskey Bushmills!

Vydáno 23.06.2011 | autor: PR

Soutěž o cestu do nejstarší palírny whiskey v irském Bushmills jde do finále, hlasovat můžete na Facebooku do pondělí 27. června.

Hlasuj pro nejlepší příběh a vyber vítěze cesty za whiskey Bushmills! Hlasuj pro nejlepší příběh a vyber vítěze cesty za whiskey Bushmills!

dostan_se_do_bushmillsV soutěži o cestu do Bushmills bylo z České republiky vybráno 6 dvojic a jedna z nich pojede do Irska soutěžit se zahraničními soupeři na akci zvanou Bushcamp. O tom, které duo pojede na Bushcamp, rozhodnou vaše hlasy. Dvojka, která vyhraje v mezinárodní konkurenci Bushcampu, pak stráví 14 dní v palírně Old Bushmills a přiveze domů Bushmills party. Hlasovat lze do 27. června 2011 na facebook.com/bushmillsCR. Podpořte své favority! Za rok v příštím ročníku mohou poslat svůj hlas zase oni vám.

Colum Egan, hlavní destilatér Old Bushmills Distillery, odstartoval v Den sv. Patrika celosvětovou soutěž Dostaň se do Bushmills a hledá dva kamarády, kteří by mohli nejlépe reprezentovat Bushmills ducha přátelství. Ti pak budou mít šanci dva týdny pracovat po jeho boku a poznat tajemství výroby whiskey, které je v Bushmills uchováváno již více než 400 let. Colum Egan pak vybere ze svých sklepů ty nejlepší kousky Old Bushmills a vydá se na tour do země vítězů na Bushmills party, kde budou vítězové a jejich kamarádi VIP hosty. Hlavní destilatér tak vezme světoznámou palírnu na cestu za jejími milovníky a vítězové soutěže mohou v pravém slova smyslu přivézt Bushmills domů.

zdroj: TZ, dm

zavřít