Imodium zopakují koncert na parníku a pochlubí se novým klipem

Vydáno 29.06.2011 | autor: redakce

Broumovská skupina Imodium je v jednom kole. Momentálně pracuje na čtyřech frontách současně. Chystá nový singl a videoklip k němu, pokračuje ve svém koncertním turné a těší se na repete koncertu na parníku brázdícím vody Vltavy.

Imodium zopakují koncert na parníku a pochlubí se novým klipem Imodium zopakují koncert na parníku a pochlubí se novým klipem

imodium_parnikZatím poslední album IMODIA  se jmenuje Polarity a vyšlo na dvou CD ve verzi elektrické a akustické v jednom balení. „Na album Polarity do smrti nezapomenu. Být přijatý do kapely v době, kdy právě natáčí desku a dějí se kolem toho standardní věci od studia, přes promo až po koncerty, byl pro mě křest ohněm. Thom se se mnou po první schůzce loučil slovy - za týden natáčíš,“ říká baskytarista Roman, který do skupiny přišel v době natáčení uvedeného alba.

Třetím a posledním singlem z něho je titulní písnička Polarity, ke které chystá rockové kvarteto videoklip. K jeho realizaci si Imodium pronajalo celé Benediktinské opatství sv. Václava, dominantu rodného Broumova. Natáčet se začalo 4. června a na videoklipu se podílela tvůrčí skupina Popojedem, která už nahrávala klip k písničce Břehy (první singl z alba Polarity) a v minulosti pracovala třeba s Tata Bojs a korejsko-americkým Ahn Triem. 

Do konce června potrvá koncertní turné k albu Polarity. 29. a 30. června je Imodium ukončí dvěma koncerty na parníku, jenž bude během vystoupení brázdit vody pražské Vltavy. Akce naváže na stejnou a velmi úspěšnou z loňska, ovšem bude zvláštní tím, že v rámci koncertního programu kapela zahraje i coververze svých oblíbenců, což ve své historii takto systematicky ještě nikdy neudělala. Dojde na písničky skupin Foo Fighters, Manic Street Preachers, Incubus, Nirvana a dalších. Jako třešničku na dortu představí kapela již zmiňovaný videoklip.

„Loňský parník všechny překvapil a zaskočil zároveň. Nacpalo se na něj přes dvě stě lidí a dalších sto se na palubu vůbec nedostalo. Letos jsou proto parníky dva a navíc budou pojaté jako oslava konce školního roku, takže očekáváme velkej mejdan," řekl kytarista Daniel.zdroj: TZ, foto: Tomáš Martínek
zavřít