Slovenský festival Bažant Pohoda 2011 hlásí vyprodáno

Vydáno 30.06.2011 | autor: redakce

Slovenský Bažant Pohoda festival, který láká na lineup v čele s PULP, Mobym, Portishead, Madness nebo M.I.A., hlásí vyprodáno. Na místě bude možné zakoupit pouze lístky na parkování a speciální zpáteční dopravu. Během konání festivalu ve dnech 7. až 9. července je možné pořídit si vstupenky na Bažant Pohodu 2012 přímo na letišti za speciální cenu 44 Eur.

Slovenský festival Bažant Pohoda 2011 hlásí vyprodáno Slovenský festival Bažant Pohoda 2011 hlásí vyprodáno

mobyDeset dní před začátkem festivalu ohlásili organizátoři, že Bažant Pohoda 2011 je vyprodaný. Lístky se už nedají koupit v předprodeji, nebudou se prodávat ani na místě. Platí to o všech typech vstupenek – permanentkách na celý festival, jednodenních lístcích i vstupenek pouze na sobotní program.

„Vypredať festival je snom každého promotéra, ďakujeme našim návštevníkom za dôveru, robíme maximum pre to, aby sa všetci, čo prídu, cítili na festivale dobre,“ říká ředitel festivalu Michal Kaščák.

V prodeji zůstali lístky na parkování a speciální zpáteční dopravu. „Spoje sú cenovo výhodné, ekologicky čistejšie a tým, že dovezú návštevníkov priamo na festival a v nedeľu po jeho skončení rovno spred hlavného pódia domov, aj pohodlné a bezpečné.“ říká Katarína Tomášeková z Agentury Pohoda.

Po dobu konání festivalu budou přímo na letišti v prodeji také vstupenky na Bažant Pohodu 2012. Do prodeje se dostane limitovaná edice 999 kusů po 44 Eurech. Po zkušenosti s překupníky se organizátoři rozhodli prodávat pouze dvě vstupenky na osobu.Text: TZ, kofo 

 

zavřít