Divokej Bill chystá jubilejní tisící koncert, uskuteční se v Úvalech u Prahy

Vydáno 10.08.2011 | autor: redakce

Divokej Bill odehraje 9. září jubilejní tisící koncert. Kapela i nadále zůstává věrná rodným Úvalům. Místo toho, aby pro místo konání vybrala některou z velkých hal, odehraje speciální koncert právě tady. Pro fanoušky si Divokej Bill navíc připravil hned dvě soutěže. Vyhrát můžete dokonce vstupenky na koncerty kapely do konce života zdarma.

Divokej Bill chystá jubilejní tisící koncert, uskuteční se v Úvalech u Prahy Divokej Bill chystá jubilejní tisící koncert, uskuteční se v Úvalech u Prahy

att52d9eU příležitosti 1000. koncertu už nyní na webových stránkách a Facebooku Divokýho Billa probíhají dvě soutěže o lístky. V první pod jménem „Popřej Divokýmu Billovi k 1000. koncertu“ mohou fanoušci posílat krátký videopozdrav kapele. Nejoriginálnější videopozdrav vyhraje dvě vstupenky na koncerty Divokého Billa navěky (!). V druhé soutěži „Poklad“ každý týden, vždy před víkendem,  jeden z členů Divokýho Billa schová někde dva lístky na 1000. koncert a na stránkách pak vyvěsí souřadnice. Kdo lístky najde, jde zadarmo. V den koncertu budou takto v okolí Úval ukryty čtyři lístky pro větší partu hledačů.

Divokej Bill na přípravě jubilejního 1.000. koncertu pracuje již několik měsíců. Koncert se uskuteční na házenkářském  hřišti TJ Sokol  Úvaly. 

Osmou večerní výroční večírek započne mladá perspektivní  předkapela Koblížci ze Šumperku. Od devíti pak Divokej Bill odstartuje dvouhodinový koncert. Zahraje největší hity z nedávno vyšlého Best of UNISONO tak, jak je vybrali fanoušci prostřednictvím hlasování na webu. Kapela slibuje také dvě dosud nevídané a neslýchané písně. Nebudou chybět ani gratulanti. Účast přislíbilo mnoho známých i méně známých tváří, kamarádů hudebníků napříč českou hudební scénou. Konec koncertu je ohlášen zhruba na 23. hodinu. Poté začne afterparty DJ Divokýho Billa.

Předprodej vstupenek na 1.000 koncert Divokýho Billa na Ticketsforpeople, Ticketstream,  pro Úvaláky a blízké okolí trafika na náměstí Arnošta z Pardubic č.p. 18 a v Orange clubu v Husově ulici č.p. 81. Vstupenky pořídíte za 250 korun ( plus poplatky), na místě za 300 korun. Další informace naleznete na stránkách Divokýho Billa

Text: TZ, kofo

zavřít