Bloody Beetroots rozsekají Lucerna Music Bar už 8. září

Vydáno 17.08.2011 | autor: redakce

Bloody Beetroots jsou známí svými živelnými show, při kterých nezůstane jedno triko suché. Populární elektronická dvojice složená ze jmen Sir Bob Cornelius Rifo, a DJ Tommy Tea, vystoupí na koncertě v pražském Lucerna Music Baru 8. září 2011.

Bloody Beetroots rozsekají Lucerna Music Bar už 8. září Bloody Beetroots rozsekají Lucerna Music Bar už 8. září

bloody_beetrootsKapela sestává z producenta Boba Rifa, jinak známého pod pseudonymem Sir Bob Cornelius Rifo, a DJe Tommyho Tea, alias Isaaca. Hudba těchto “krvavých řep” (jak lze jejich název přeložit do češtiny) je extravagantním a odvážným mixem rebelující indie-elektroniky. Bloody Beetroots také spolupracovali s mnoha známými umělci, hudebníky a filmaři. Jejich poslední umělecká spolupráce proběhla při tvorbě klipu Romborama s animátorem Bennetem Pimpinellou. Jejich tvorba byla prezentována i na letošním českém Anifestu v Teplicích. Duo Bloody Beetroots, které obvykle vystupuje v maskách, je známé také tvorbou remixů skladeb různých známých i méně známých umělců, jako jsou například Chemical Brothers, Metallica, Britney Spears a mnoho dalších. Jejich návyková a unikátní fúze elektro-house a punk-rocku posouvá skutečně všechny hudební hranice, a Bloody Beetroots jsou jednou z nejžádanějších uměleckých formací na současné hudební scéně.

Po skončení koncertu bude taneční megapárty pokračovat v nedávno otevřeném YES CLUBu, Škrétova 1 (Palác Demínka). Show začne od 1:00, pro držitele vstupenky z koncertu Bloody Beetroots bude vstup zdarma, pro ostatní 80.- Kč. Těšit se můžete na noc plnou electra od zkušených rezidentních DJs, kvalitní zvukový aparát Funktion One, 3D mapping a speciální koktejly s barmanskou show! Bloody Beetroots afterparty většinou navštěvují, takže je možné že je tam potkáte a třeba s nimi dáte drink!

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketpro za 590,- Kč (stání) a 890,- Kč (balkon) + poplatky. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. Text: TZ, kofo
zavřít