Imodium zahrají příští pátek před kanadskými hvězdami Simple Plan

Vydáno 25.08.2011 | autor: redakce

Už příští pátek 2. září zavítají do pražské Incheba Arény kanadské hvězdy Simple Plan. Skupina vsadila při výběru předskokana na českou hudební scénu a tak program zahájí broumovští Imodium. Koncert je téměř vyprodán, na pokladnách zbylo jen pár lístků.

Imodium zahrají příští pátek před kanadskými hvězdami Simple Plan Imodium zahrají příští pátek před kanadskými hvězdami Simple Plan

imodium_parnik"Protože se nám už v minulosti poštěstilo supportovat velkou zahraniční hvězdu v hale, víme, že je to vždycky velkej zážitek a obrovská zkušenost! V případě koncertu Simple Plan tomu nebude jinak“, sdělil frontman Thom za kapelu, která před třemi vystoupila ve vyprodané O2 Aréně před Avril Lavigne. „Mimochodem, byl jsem se podívat na jejich poslední koncert v Praze a překvapilo mě, jakej to byl divokej rocknrollovej mejdan." 

Skupina Imodium vznikla v roce 2000 a do dnešního dne vydala tři řadová alba. Zatím naposledy se ohlásila vloni s dvojalbem Polarity, které by ráda pořídila brzy následovníka. V těchto dnech kapela pomalu uzavírá úspěšnou festivalovou sezónu a vstupuje do podzimní a zimní části turné. Tu mimo jiné zpestří proslulé a již tradiční Bytové turné, kdy skupina navštíví několik vybraných míst navržených svými fanoušky! Zimní koncertování tentokrát skončí nezvykle brzy, aby se Imodium mohli ještě v závěru roku začít věnovat přípravám výše zmíněného čtvrtého alba. 

Vzniku nového alba zasvětili letošní rok i Simple Plan, jejichž práce byla završena v červnu vydáním nahrávky Get Your Heart On. Novinka, kterou v rádiích momentálně reprezentuje skladba Jet Lag s Natashou Bedingfield, přináší mimojiné spolupráci se zpěvákem Weezer Riversem Cuomo, rapperem K'Naanem nebo Alexem Gaskarthem z formace All Time Low.

Vedle ukázek z nového alba se však návštěvníci pražského koncertu Simple Plan jistě dočkají i nejednoho jejich staršího megahitu jako Perfect World, Crazy, Welcome To My Life nebo Save You.

Večer v Incheba Aréně zahájí Imodium kolem půl osmé, hlavní hvězdy večera Simple Plan vystoupí zhruba o hodinu později. Posledních pár vstupenek je k dostání v síti Ticketportal za původních 590 korun.Text: kofo 

zavřít