Na akci 20 let života Drop In vystoupí David Koller nebo Aneta Langerová

Vydáno 31.08.2011 | autor: redakce

Drop In slaví 20 let a při té příležitosti se zítra na Staroměstském náměstí uskuteční Koncert 20 let života Drop In. Program startuje už od 13:00 a končí s desátou hodinou večerní. V rámci akce vystoupí například Cartonnage, Ohm Square, Gipsy.cz nebo David Koller & Band. Vstup je zdarma.

Na akci 20 let života Drop In vystoupí David Koller nebo Aneta Langerová Na akci 20 let života Drop In vystoupí David Koller nebo Aneta Langerová

plakat_koncertNadace Drop In vznikla na sklonku roku 1991 v souvislosti se změnou společenského systému a tím možností zřídit systém komplexní prevence a péče o uživatele nelegálních drog a jejich rodinné příslušníky, který by co nejlépe vyhověl daným potřebám.

Zakladatelé nadace MUDr. Jiří PreslPhDr. Ivan Douda chtěli zřídit instituci, která by svojí činností navazovala na původní státní Středisko drogových závislostí FNII (kde oba pracovali od roku 1982 do roku 1991), ale byla by méně ovlivněna systémem státní drogové politiky,omezujícím doposud péči o závislé na čistě medicínský model. 

Drop In funguje už 20 let a při té příležitosti se uskuteční Koncert 20 let života Drop In. Ten proběhne 1. září na Staroměstském náměstí, program začíná ve 13:00. 

Během dne vystoupí Cartonnage, Tereza Černochová, Laura a její tygři, Ohm Square, Beatburgerband, Gipsy.cz, Aneta Langerová, Jan Budař a Eliščin band, David Koller & Band a Ivan Hlas Trio.

Přímý přenos z koncertu uvede ČT2 od 20:00. Přenosem bude provádět herec Jan Budař. Vstup na akci je zdarma.Text: oficiální stránky Drop In, kofo 

zavřít