NOVÝ REPORT 11/02 + NIRVANA SPECIAL

Vydáno 30.12.2006 | autor: redakce

4. listopadu vychází REPORT 11/02, na jehož titulní straně jsou U2. Uvnitř se dočtete nejen o aktuální kompilaci největších hitů U2, ale také o "neviditelné krizi" v Bonově bandu. Další lákadlem je Nirvana speciál, který obsahuje dosud nezveřejněné zajímavosti ze života Kurta Cobaina, rozhovor s Kristem Novoselicem, hudební mapu mekky grunge - Seattlu, posmrtné aktivity Nirvany včetně nového výběru nejslavnějších skladeb, popisuje tahanice o autorských právech mezi Courtney Love a zbytkem kapely atd.

NOVÝ REPORT 11/02 + NIRVANA SPECIAL NOVÝ REPORT 11/02 + NIRVANA SPECIAL

Dále z obsahu R 11/02:
J.A.R. - Náš klan (interview), Cenové (na)ladění aneb půjdou ceny CD dolů?, Producenti.cz - sedm nejvlivnějších (Pavlíček, Cimfe, Muchow, Holý, Soukup, Neuwerth, Kleník), rozhovor s Ecstasy Of St. Theresa, Pearl Jam s novým albem, Ucho Jany Kirschner, Smrt si říká Aleš Drvota (Babalet), Stereo MC`s míří do Prahy, Queens Of The Stone Age, live reporty z nejdůležitějších akcí, plakát Santana, komiks Kurt Report, cca 40 recenzí nových CD/VHS/DVD, filmové premiéry, novinky z internetu atd.
V R 11/02 najdete také speciální předplatitelskou akci: Luxusní kosmetika v hodnotě 700 Kč zdarma a řada dalších výhod pro každého předplatitele. Info na predplatne@ireport.cz
zavřít