Laurent Garnier se vrací do Prahy, představí nový materiál

Vydáno 08.09.2011 | autor: redakce

Laurent Garnier míří po více jak dvou letech opět do Prahy. V Lucerna Music Baru vystoupí již 22. září. Jak sám říká, spojuje výhody dvou  hudebních sfér: improvizované živé  hudební produkce a djingu. Můžeme se těšit na exkluzivní 4 hodinový live set.

Laurent Garnier se vrací do Prahy, představí nový materiál Laurent Garnier se vrací do Prahy, představí nový materiál

laurentgarnierJen tři písmena, avšak několik různých významů. Laurent+Ben+Stéphane….Live Booth Session, Loud Bass & Samples. To je jen začátek nového klubově orientovaného projektu. 

„Po 18ti měsících turné s hudebníky, jsem si uvědomil, že mohu získat mnohem více radosti z živého hraní na festivalech, než jen jako DJ v klubu. Na tour jsme totiž rozvinuli velmi otevřený styl hraní: interakce, improvizace, svobodné vyjádřeni, komunikace.  Do té doby jsem si myslel, že to mohu dělat pouze sám ze svého DJ setu. Často, když dnes  poslouchám jiné DJ, cítím, že je jejich hra začíná nudit, že nejsou schopni vyváznout z toho co dělali, či stále dělají. Ale proč nehrát tracky jiných spolu s mými? Proč nehrát dva živě a udělat z toho jeden? Po více jak 20ti letech DJingu jsem se potřeboval dostat dále, objevit  něco nového“

L.B.S tak nabízí to nejlepší z obou světů, kombinuje zručnost, pohotovost, univerzálnost DJ setu se schopností experimentu živého hraní. Dva decky, Rhode piano, několik kláves a mašinek tvoří organicky improvizovaný čtyřhodinový taneční set s mnohem silnější interakcí s publikem, než kdy před tím. A jedno je jisté, tanec nikdy nelže. A L.B.S to již potvrdil v několika nejlepších klubech planety.

Text: TZ, kofo 

 

zavřít