Nevyplatí se brát jméno Lady Gaga nadarmo. Zpěvačka se soudí

Vydáno 29.09.2011 | autor: redakce

Lady Gaga zažalovala americkou kosmetickou společnost poté, co použila pro dva výrobky její jméno a to bez zpěvaččina svolení. Jde podle ní o klamání zákazníků a žádá odškodné. Zpěvačka nedávno potvrdila, že začala pracovat na přípravě nového alba, které bude následovníkem úspěšného Born This Way. To vydala tento rok.

Nevyplatí se brát jméno Lady Gaga nadarmo. Zpěvačka se soudí Nevyplatí se brát jméno Lady Gaga nadarmo. Zpěvačka se soudí

lady g_bollywoodLady Gaga podala žalobu na společnost Excite Worldwide LLC poté, co bez jejího svolení označila dva své výrobky názvy Lady Gaga a Lady Gaga LG. Podle zpěvačky použila společnost její jméno neoprávněně.

Podle záznamů U.S. Patent and Trademark Office zatím nebyla její žádost vyřízena. Zpěvačka se obává toho, že zneužití jména zkomplikuje její vlastní plány. Lady Gaga totiž chystá vlastní kolekci podobných produktů. Mimo to jsou podle zpěvačky zákazníci klamáni.

Zpěvačka před pár dny oznámila, že již pracuje na následníkovi alba Born This Way. „Pracuji na tom. Plánuji také příští turné, je to vzrušující. Jsem jím velmi zaneprázdněná, protože mám spoustu nápadů. Vím přesně, jak chci, aby další turné vypadalo“, říká zpěvačka.Text: kofo


lady gaga_clinton_top

 

zavřít