Tři Sestry oslavily loni 25 let, nyní vydávají záznam na CD a DVD

Vydáno 29.09.2011 | autor: redakce

Na loňském prosincovém koncertě oslavila skupina Tři sestry 25 let své existence. Čtvrtstoletí oslavili se vší parádou na megakoncertě v pražské Tesla Areně, kam se na ně přišlo podívat 7 tisíc diváků. Tento výjimečný zážitek nyní Sestry vydávají na pětidiskovém kompletu, který obsahuje dvě DVD a tři CD.

Tři Sestry oslavily loni 25 let, nyní vydávají záznam na CD a DVD Tři Sestry oslavily loni 25 let, nyní vydávají záznam na CD a DVD

tri-sestry-gt2009

V roce 2010 skupina Tři sestry oslavila 25 let své existence. Celý rok se nesl ve znamení oslav významného jubilea a vše vyvrcholilo megakoncertem 22.12. 2010 v pražské Tesla Areně. 

Zde kapela v úžasné atmosféře 7000 diváků bilancovala svoji dosavadní kariéru 50 odehranými písněmi ze všech tvůrčích období. Největší hity jako Život je takovej, Kovárna, Zelená, Modlitba pro partu, Mexiko a jiné zde zazněly exkluzivně za doprovodu 40ti členného orchestru orchestru a sboru Hudebního Divadla v Karlíně pod taktovkou Martina Kumžáka!.

Tento jedinečný a neopakovatelný zážitek zachycují v nekráceném rozsahu téměř tří hodin dvě DVD či tři CD, případně pětidiskový komplet.

text: TZ, kofo
 
zavřít