Mick Jagger vydal album se SuperHeavy, teď si zahraje Murdocha

Vydáno 30.09.2011 | autor: redakce

Mick Jagger se vrací k herectví. V novém filmu by si měl zahrát kontroverzního mediálního magnáta Ruperta Murdocha. Film vzniká v produkční společnosti, kterou vlastní sama hvězda The Rolling Stones. Také scénář k filmu Tabloid vzniká na základě konceptu, který Jagger vymyslel.

Mick Jagger vydal album se SuperHeavy, teď si zahraje Murdocha Mick Jagger vydal album se SuperHeavy, teď si zahraje Murdocha

mick-jaggerHvězda The Rolling Stones se objeví ve filmu Tabloid, novém projektu který vzniká prostřednictvím Jaggerovi produkční společnosti Jagged Films.

Scénárista Josh Olson rozvíjí scénář na základě konceptu navrženým právě rockovou hvězdou.

Dle hudebního časopisu Rolling Stone bude Jagger v postavě Ruperta Murdocha zasazen do doby, kdy mediální magnát vychovává coby učitel mladé novináře.

Posledním filmem rockové hvězdy byl film The Man from Elysian Fields (Muž z Elysejských polí). Ten se objevil na plátnech kin v roce 2001.

Mick Jagger před několika dny vydal se svým novým projektem SuperHeavy (který společně s ím tvoří Joss Stone, Damian Marley, Dave Stewart a A.R. Rahman) debutové album.

Text: kofo 

 

zavřít